Федерація роботодавців ЖКГ України
Приїжджайте до нас
м. Київ, вул. Михайла
Коцюбинського 1, оф. 603
Федерація роботодавців ЖКГ України
Напишіть нам
adamovfrugkh@gmail.com
Федерація роботодавців ЖКГ України
Зателефонуйте нам
044 209 03 93
Переваги членства в Федерації
1
Можливість документально, на підставі норм чинного законодавства, підтвердити поширення на підприємство гарантій однієї з Галузевих угод в сфері ЖКГ.
Тільки підприємства (роботодавці), які входять до складу репрезентативного об’єднання організацій роботодавців угоди, можуть підтвердити законодавче поширення на них її норм та гарантій на підставі п.5 частини другої ст.13 Закону України «Про організації роботодавців, їх об’єднання, права та гарантії їх діяльності» (роз’яснення Мінсоцполітики України). Відомості про суб’єктів угод розміщуються в реєстрах на сайтах Федерації та Мінсоцполітики України. За запитом роботодавцю надається Витяг з реєстру. Економічне обґрунтування витрат на оплату праці, які враховуються в комунальних тарифах та бюджетних дотаціях може здійснюватись виключно на підставі норм галузевої угоди, дія якої поширюється на підприємство відповідно до законодавства.
2
Можливість отримати підтверджений розрахунок галузевих гарантій підприємства (штатний розпис згідно нормативної чисельності та галузевих нормативів оплати праці).
Вірний розрахунок зобов’язань роботодавця за Галузевими угодами (із врахуванням порядків застосування норм) може підтвердити тільки сторона роботодавців Галузевої угоди на підставі повноважень визначених ст. 5 та 19 Закону України «Про організації роботодавців, їх об’єднання, права та гарантії їх діяльності». Розрахунки здійснюються за допомогою комп’ютерної програми ЖКГ:ШТАТНИЙ РОЗПИС за участі наших професійних консультантів. За запитом роботодавець протягом 3 (трьох) днів отримує на поштову адресу Висновок щодо розрахунку його галузевих гарантій. Галузеві гарантії згідно законодавства є обов’язковими для забезпечення в комунальних тарифах, бюджетних дотаціях тощо. Без підтвердження галузевих гарантій, витрати на оплату праці та штатна чисельність, які враховуються в тарифах та бюджетних дотаціях можуть необґрунтовано занижуватися органами влади, що їх затверджують.
3
Можливість отримати постійну професійну консультаційну та представницьку підтримку.
Суб’єкти галузевих угод (як роботодавці так і працівники) отримують (он-лайн або через колл-центр (з 8-00 до 19-00) необхідну їм підтримку наших консультантів з питань застосування норм галузевих угод, з питань трудового законодавства, колективно-договірної роботи, колективних трудових спорів (конфліктів), кадрової роботи, формування тарифів, законодавства в сфері жкг, відносин з регуляторними та контролюючими органами влади.
4
Можливість отримати безкоштовно або на пільгових засадах в користування комп’ютерні програми Федерації.
Для суб’єктів галузевих угод Федерація безкоштовно створює професійний спеціалізований сайт з всіма необхідними сервісами для споживачів (кабінет споживача, звітність, диспетчерський модуль тощо); Програму аварійно-диспетчерської служби; Програму розрахункового центру для ведення обліку абонентських рахунків та нарахувань за спожиті послуги.
Всі поля обов'язкові для заповнення
Для формування договору:
Заповніть поля:
Повна назва підприємства:

ЕДРПОУ підприємства:

Юридична адреса:

Банківські реквізити:

Посада керівника:
приклад: Голова правління

Посада керівника в родовому відмінку:
приклад: Голови правління

ПІБ керівника (повне):
приклад: Іванов Іван Іванович

ПІБ керівника (повне) в родовому відмінку:
приклад: Іванова Івана Івановича

Телефон:

Email:

 
Сформувати договір