Федерація роботодавців ЖКГ України
Приїжджайте до нас
м. Київ, вул. Михайла
Коцюбинського 1, оф. 603
Федерація роботодавців ЖКГ України
Напишіть нам
adamovfrugkh@gmail.com
Федерація роботодавців ЖКГ України
Зателефонуйте нам
044 209 03 93
ЖКГ:ШТАТНИЙ РОЗПИС

Програма ЖКГ:ШТАТНИЙ РОЗПИСтм розроблена на виконання положень Міжгалузевої угоди №57 від 02.11.2017р. та Галузевої угоди №26 від 04.10.2013р. (далі – Угоди) та п.19 Закону України «Про організації роботодавців, їх об’єднання, права та гарантії їх діяльності» з метою розрахунку, підтвердження та забезпечення виконання підприємствами їх обов’язків за Угодами залежно від конкретних умов їх виробничих процесів та належного їх врахування регуляторами (органами місцевого самоврядування, НКРЕКП) при здійсненні їх повноважень з встановлення тарифів, надання бюджетних дотацій, укладенні контрактів з керівниками комунальних підприємств.

ІНСТРУКЦІЮ ДО ПРОГРАМИ МОЖНА СКАЧАТИ ТУТ

ОПИС ФУНКЦІЙ ПРОГРАМИ

визначення галузевих гарантій з оплати праці для врахування в штатних розкладах, тарифах, контрактах керівників;

визначення нормативної штатної чисельності залежно від виробничих умов підприємства (будинки, котельні, мережі тощо);

розподіл витрат на оплату праці між різними видами діяльності, тарифами, виробничими дільницями;

автоматичне оновлення розрахунків залежно від змін в державних та галузевих гарантіях;

розрахунок різниці між фактично встановленими цінами та галузевими гарантіями за весь період їх дії;

формування для друку штатного розкладу, експорт даних в Exel;

зручне порівняння фактичної та нормативної чисельності;

облік паспортів багатоквартирних будинків та прибудинкових територій.

Програма не потребує інсталяції на комп’ютерах користувачів та є доступною в мережі Інтернет для підприємств, які з дотриманням вимог законодавства приєднались до зобов’язань Угоди (для членів Федерації). Вхід до Програми здійснюється через меню «Кабінет» на сайті Федерації fru-gkh.com.ua за допомогою персонального паролю, який надсилається підприємству після прийняття рішення про його членство. Нагадування паролю здійснюється лише на офіційну електронну адресу підприємства.

Всі розрахунки підприємств надійно зберігаються на двох виділених серверах Федерації з щоденним збереженням резервної копії. Всі дані є власністю підприємства та не підлягають розголошенню і оприлюдненню без його згоди згідно вимог Закону України «Про захист персональних даних» та Закону України «Про авторське право та суміжні права».

Доступ до Програми відповідальних працівників підприємства адмініструється його керівником в Кабінеті.

Федерація забезпечує відповідність розрахунків чинному законодавству, нормам та гарантіям Угоди, їх автоматичний перерахунок залежно від змін в державних та галузевих нормах оплати праці, зміни умов виробничих процесів. 

Навчання та консультаційне супроводження користувачів, технічна підтримка та оновлення Програми здійснюється Службою підтримки Федерації (тел. 044 209 03 93) Розрахунки підприємств можуть бути додатково підтверджені Науково-дослідним інститутом праці і зайнятості населення Міністерства соціальної політики України і НАН України.

Федерація, як репрезентативна організація роботодавців на галузевому рівні соціального діалогу, затверджує галузеві норми організації та оплати праці та відповідно до своїх законних повноважень підтверджує розрахунки зобов’язань підприємств за Угодою з метою забезпечення їх належного виконання. Програма дозволить керівництву підприємств оперативно (протягом 1 робочого дня) зробити розрахунки витрат на оплату праці, надійно зберегати їх та самостійно адмініструвати доступ до них відповідальних працівників.