Федерація роботодавців ЖКГ України
Приїжджайте до нас
м. Київ, вул. Михайла
Коцюбинського 1, оф. 603
Федерація роботодавців ЖКГ України
Напишіть нам
adamovfrugkh@gmail.com
Федерація роботодавців ЖКГ України
Зателефонуйте нам
044 209 03 93
Членство

Підприємства роботодавці приєднуються до обов'язків за Галузевою угодою через членство в Федерації згідно п. 5 ст. 13 Закону України "Про організації роботодавців, їх обєднання, права та гарантії їх діяльності" та ст.9 Закону України «Про колективні договори і угоди».

Умови членства:

- вступні та щомісячні членські внески відсутні;

- надання Федерації з дотриманням вимог законодавства України про соціальний діалог та положень ЦКУ доручення на представництво інтересів роботодавця в колективних переговорах на галузевому рівні (в певній галузевій (міжгалузевій) угоді, підписантом якої є Федерація) разом з пакетом документів, який можна отримати за посиланням нижче;

- укладення договору на представництво в колективних переговорах (передбачає вільне користування всіма програмними продуктами та послугами Федерації. Вартість договору 0,5% мінімального прожиткового мінімуму для працездатних осіб в розрахунку на одного штатного найманого працівника роботодавця виходячи з середньорічної облікової чисельності за попередній звітний рік (станом на квітень 2018р. – 8 грн. 82 коп. на 1 штатного працівника)

Оформлення членства: Отримати перелік та зразки документів для оформлення членства можна шляхом заповнення наступної форми:

 

ОТРИМАТИ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЧЛЕНСТВА

 

Заповнений роботодавцем пакет документів надсилається рекомендованим листом на адресу Федерації: 01030, м. Київ, вул. М.Коцюбинського, 1 оф.603

Рішення про членство приймається протягом 5 (п'яти) робочих днів з дня надходження коректно оформленого пакету документів. Повідомлення про прийняте рішення надсилається на поштову та електронну адреси підприємства протягом зазначеного строку.

Відомості про членів Федерації вносятся до Єдиного реєстру субєктів соціального діалогу в сфері житлово-комунального господарства (ЄРССД). Підприємства та органи державної влади можуть за запитом отримувати документарне підтвердження того, що підприємство входить до складу сторони роботодавців Галузевої угоди у вигляді Витягу.

Особистий кабінет: Замовити Витяг з ЄРССД, отримати доступ до програми розрахунку галузевих гарантій, сформувати акти звірки тощо, члени Федерації можуть через КАБІНЕТ (потребує код координатору, яки надсилається разом з повідомленням про членство). Поновити код координатору можна шляхом надсилання запиту в довільній формі з електронної поштової скриньки підприємства.