Федерація роботодавців ЖКГ України
Приїжджайте до нас
м. Київ, вул. Михайла
Коцюбинського 1, оф. 603
Федерація роботодавців ЖКГ України
Напишіть нам
adamovfrugkh@gmail.com
Федерація роботодавців ЖКГ України
Зателефонуйте нам
044 209 03 93
Членство

 Роботодавці приєднуються до обов'язків за галузевими (міжгалузевими) угодами через членство в Федерації згідно п. 5 ст. 13 Закону України "Про організації роботодавців, їх обєднання, права та гарантії їх діяльності" та ст.9 Закону України «Про колективні договори і угоди».

Умови членства:

-     надання доручення Федерації на представництво інтересів роботодавця в колективних переговорах на галузевому рівні;

-     належне виконання зобов’язань сторони роботодавців за обраною підприємством галузевою угодою;

-     вчасна щомісячна оплата вартості договору на представництво інтересів в соціальному діалозі та колективних переговорах на галузевому рівні (місячна вартість договору складає 0,5% від мінімального прожиткового мінімуму для працездатних осіб в розрахунку на одного штатного найманого працівника роботодавця виходячи з середньорічної облікової чисельності за попередній звітний рік (станом на сьогодні –9 грн. 61 коп. на 1 штатного працівника).

Оформлення членства:

-      зразок заяви на членство з переліком копій документів, які додаються до неї можна отримати на електронну пошту шляхом заповнення форми за посиланням нижче:

ОТРИМАТИ ЗРАЗОК ЗАЯВИ НА ЧЛЕНСТВО

-     сформувати договір на представництво інтересів в соціальному діалозі та колективних переговорах на галузевому рівні (залежно від обраної Галузевої (міжгалузевої) угоди) можна за посиланням нижче.  Підписаний підприємством договір в 2 (двох) екземплярах надсилається як додаток до заяви на членство.

СФОРМУВАТИ ДОГОВІР НА ПРЕДСТАВНИЦТВО

      Оформлений роботодавцем пакет документів надсилається листом на поштову адресу Федерації: 01030, м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 1 оф.603

      Рішення про членство роботодавця приймається Радою Федерації протягом 3 (трьох) робочих днів з дня надходження коректно оформленого пакету документів.

      Повідомлення про прийняте рішення в котрому зазначається ЛОГІН ТА ПАРОЛЬ входу до Кабінету і контакти консультантів, надсилається на електронну адресу підприємства протягом зазначеного строку.

       Відомості про підприємство вносяться Федерацією до реєстру суб’єктів галузевої угоди, який оприлюднюється на сайті Федерації в меню «Реєстри» та на сайті Мінсоцполітики України, як додаток до відповідної Галузевої угоди. Підприємства та органи державної влади можуть за запитом через Кабінет отримувати Витяг з реєстру (надсилається на поштову адресу підприємства протягом 3 (трьох) робочих днів).

      В особистому кабінеті:  підприємство може отримати доступ до програм, замовити Витяг з реєстру, перевірити стан розрахунків, надіслати офіційний запит до Федерації тощо.

Всі поля обов'язкові для заповнення
Для формування договору:
Заповніть поля:
Повна назва підприємства:

ЕДРПОУ підприємства:

Юридична адреса:

Банківські реквізити:

Посада керівника:
приклад: Голова правління

Посада керівника в родовому відмінку:
приклад: Голови правління

ПІБ керівника (повне):
приклад: Іванов Іван Іванович

ПІБ керівника (повне) в родовому відмінку:
приклад: Іванова Івана Івановича

Телефон:

Email:

 
Сформувати договір