Федерація роботодавців ЖКГ України
Приїжджайте до нас
м. Київ, вул. Михайла
Коцюбинського 1, оф. 603
Федерація роботодавців ЖКГ України
Напишіть нам
adamovfrugkh@gmail.com
Федерація роботодавців ЖКГ України
Зателефонуйте нам
044 209 03 93
Зміни до Міжгалузевої угоди №57
Щодо внесення змін до
Міжгалузевої угоди №57 від 02.11.2017р.
 

Повідомляємо, що сторонами було внесено зміни до Міжгалузевої угоди №57 від 02.11.2017р. (далі – Галузева угода №57), зокрема, додаток 1 викладено в новій редакції, додано додатки 2 та 3 (норми чисельності). Повний текст Галузевої угоди можна скачати тут.

Гарантії Галузевої угоди №57 передбачають вищі умови оплати праці порівняно з угодою №26 в середньому на 40% для робітників та на 20% для керівного складу.

Водночас, завертаємо увагу, що в разі приєднання підприємств до дії Галузевої угоди №57 вони мають можливість поступово приводити фактичні умови оплати праці до її гарантій за наявності відповідних джерел їх фінансування.

Так п.3.9 Галузевої угоди №57 встановлено, що роботодавці можуть застосовувати менші коефіцієнти до їх врахування регуляторами в тарифах та бюджетних дотаціях.

При цьому, нові розрахунки планових витрат для врахування в тарифах, мають формуватися суб’єктами Галузевої угоди №57 на підставі її гарантій.

Члени Федерації можуть перейти на гарантії Галузевої угоди №57 шляхом підписання нового договору з Федерацією. Скачати договір можна в кабінеті членів Федерації на її сайті fru-gkh.com.ua.

Члени Федерації можуть сформувати та порівняти розрахунки своєї нормативної чисельності та витрат на оплату праці за різними угодами - обидві кнопки протягом місяця будуть доступними в програмі розрахунку галузевих гарантій.

Нові суб’єкти приєднуються до угоди згідно умов чинного законодавства шляхом оформлення членства в Федерації, як сторони роботодавців Галузевої угоди №57.