Федерація роботодавців ЖКГ України
Приїжджайте до нас
м. Київ, вул. Михайла
Коцюбинського 1, оф. 603
Федерація роботодавців ЖКГ України
Напишіть нам
adamovfrugkh@gmail.com
Федерація роботодавців ЖКГ України
Зателефонуйте нам
044 209 03 93
Зареєстровано Міжгалузеву угоду на 2017-2020р.

Повідомляємо, що Мінсоцполітики України зареєструвало Міжгалузеву угоду на 2017-2020р. у сферах комунальної інфраструктури, житлово-комунального господарства та управління багатоквартирними будинками за №57 від 02.11.2017р. (далі також – Угода, СКАЧАТИ МОЖНА ТУТ).

Принагідно нагадуємо, що норми Угоди згідно ст. 15 Закону України «Про оплату праці» поширюються на підприємства, які входять до складу Федерації, як її підписанта з сторони роботодавців (роз’яснення ВРУ додаються) та є обов’язковими для забезпечення державними регуляторами (НКРЕКП, органи місцевого самоврядування) в їх тарифах, бюджетних дотаціях та контрактах керівників.

Реєстр підприємств, які є суб’єктами Угоди, оприлюднюється з дотриманням вимог закону на сайтах її Сторін та підтверджується ними документарно за запитом у вигляді Витягу.

Також звертаємо увагу, що наявність або відсутність серед підписантів галузевих угод центральних органів виконавчої влади не впливає на обов’язки підприємств та регуляторів за такими угодами, оскільки угоди не є регуляторними актами (не реєструються в Мінюсті). Сторона органів виконавчої влади в угодах представляє інтереси лише державних підприємств, які перебувають в їх безпосередньому управлінні та не виконує регуляторних функцій по відношенню до інших суб’єктів господарювання та органів місцевого самоврядування.

Роботодавці (юридичні особи, підприємства, тобто їх керівники, які уповноважені вести колективні переговори) самостійно та незалежно від органів влади, власників підприємств та профспілок приймають рішення про приєднання до тих чи інших галузевих (міжгалузевих) угод, споріднених їм за видами діяльності.

Сторони Угоди відповідно до своїх повноважень та умов Угоди забезпечують документарне підтвердження обов’язків підприємств за Угодою залежно від конкретних умов їх виробництв (галузеві гарантії оплати праці) шляхом підготовки розрахунків та надання відповідних Висновків.   

Пропонуємо забезпечити приєднання Вашого підприємства до дії Міжгалузевої угоди з дотриманням вимог чинного законодавства України та надійно захистити його інтереси та інтереси колективу у відносинах з державними регуляторами в частині належного врахування ними норм Угоди в тарифах та бюджетних видатках.

Приєднання відбувається через механізм членства згідно вимог ст. п.5 частини другої ст.13 Закону України «Про організації роботодавців, їх об’єднання, права та гарантії їх діяльності» та Статуту Федерації в порядку та на умовах визначених на сайті Федерації в розділі Членство.