Федерація роботодавців ЖКГ України
Приїжджайте до нас
м. Київ, вул. Михайла
Коцюбинського 1, оф. 603
Федерація роботодавців ЖКГ України
Напишіть нам
adamovfrugkh@gmail.com
Федерація роботодавців ЖКГ України
Зателефонуйте нам
044 209 03 93
Звернення Федерації 31.07.2017р.

Керівникам підприємств ЖКГ

Щодо галузевих гарантій оплати праці

керівників підприємств

Шановні колеги!

В програмному комплексі Федерації «Розрахунок галузевих гарантій» доопрацьовано блок «Контракт керівника». Після внесення до програми фактичних даних (по допомогу звертайтесь до наших консультантів) можна замовляти висновки категорії «С» - які підтверджують галузеві гарантії оплати праці, що мають бути забезпечені в контрактах керівників підприємств.

Звертаємо увагу, що постанова КМУ №859 від 19.05.1999р. визначає лише максимально допустимі розміри окладів керівників підприємств та не захищає їх мінімальних гарантій оплати праці.

Проте керівник підприємства є його працівником та на нього, згідно положень ст. 9 Закону України «Про колективні договори і угоди», поширюються всі мінімальні гарантії галузевої угоди до якої приєдналось підприємство.

Проведений нами аналіз вказує, що умови контрактів керівників на 90% галузевих підприємств є суттєво (в 2-3 рази) заниженими від галузевих гарантій.

Така ситуація має місце через те, що у підприємств не було можливості документарно підтвердити поширення на них гарантій певної галузевої угоди та розміру таких гарантій.

Галузева угода не є нормативно-правовим актом і підприємство може довести поширення на нього її гарантій лише якщо воно входить до складу сторони роботодавців такої угоди (є членом організації роботодавців, яка її підписала) Роз’яснення профільного комітету Верховної Ради України додаються.

Отже, за весь період з моменту приєднання підприємства до галузевої угоди керівник підприємства, а також інші працівники, умови оплати праці яких залежать (в %) від контракту керівника, зможуть отримати компенсацію різниці між фактичною заробітною платою та галузевими гарантіями. Приклад розрахунку різниці, що підтверджується Федерацією, додається.

Важливо, що заборгованість за галузевими гарантіями оплати праці не має строків позовної давності, тому підтверджена різниця може бути витребувана у будь-який час в майбутньому (наприклад, в момент звільнення працівника). 

Федерація веде облік галузевих гарантій керівників підприємств – суб’єктів Галузевої угоди №26 від 04.10.2013р., та раз на місяць надсилає місцевим органам влади нагадування про необхідність приведення умов контрактів до їх рівня.

Дата приєднання до Галузевої угоди та розрахунок суми різниці документарно підтверджуються Федерацією (витяги з реєстру членів, висновки) відповідно до її повноважень визначених ст. 19 Закону України «Про організації роботодавців, їх об’єднання, права та гарантії їх діяльності».

В разі небажання місцевих органів влади виконувати вимоги Галузевої угоди №26 керівник підприємства може обрати один з наступних варіантів:

- спираючись на висновки Федерації самостійно в судовому порядку вимагати відшкодування різниці в зручний для нього час;

- доручити Федерації, як стороні роботодавців Галузевої угоди, в судовому порядку стягнути різницю (за мінусом процесуальних витрат та вартості адвокатських послуг).

Приєднатись до Галузевої угоди або отримати консультацію можна на сайті Федерації fru-gkh.com.ua або через електронну адресу adamovfrugkh@gmail.com або за телефонами:

(044) 209 03 93; (099) 519 54 76; (067) 829 44 42; (063) 307 87 17.

Додатки:

- Лист комітету ВРУ від 18.07.2017р. № 04-34/14-168433 на 2 (двох) аркушах;

- Приклад розрахунку різниці в оплаті праці на 1 (одному) аркуші.

З повагою,

Голова Федерації                                                                          Адамов О.І.