Федерація роботодавців ЖКГ України
Приїжджайте до нас
м. Київ, вул. Михайла
Коцюбинського 1, оф. 603
Федерація роботодавців ЖКГ України
Напишіть нам
adamovfrugkh@gmail.com
Федерація роботодавців ЖКГ України
Зателефонуйте нам
044 209 03 93
Блог Адамова

НАВІЩО РОБОТОДАЦЮ БУТИ СУБ’ЄКТОМ СТОРОНИ РОБОТОДАВЦІВ КОЛЕКТИВНИХ УГОД

 

Багато хто з керівників підприємств та фахівців і досі вважає, що соціальний діалог, це якісь абстрактні непрактичні та скучні речі.

Саме тому в 60 % малих підприємств галузі заробітна плата не тільки не дотягує до галузевих гарантій, а ледь перевищує мінімальні зарплати. 

 

Наша галузь особлива – на відміну від інших, доходи наших підприємств завжди залежать від державних регульованих тарифів, бюджетних дотацій або від цін за які маємо домовитись з власниками будинків. 

Всі витрати ми маємо економічно обґрунтовувати – виключно на підставі ДЕРЖАВНИХ ТА ГАЛУЗЕВИХ нормативів, і не аби яких, а на застосування яких вказує законодавство.

Проте Галузеві норми оплати праці – є предметом галузевих угод, які не є законодавчими актами, це лише угоди – і вони поширюються за законом виключно на роботодавців, які добровільно приєднались до їх виконання - входять до складу репрезентативної галузевої організації роботодавців, яка підписала або приєдналась до такої угоди.

 

Є ДУЖЕ ВЕЛИКА РІЗНИЦЯ МІЖ «ПРОСТО КОРИСТУВАТИСЬ ЯКОЮСЬ УГОДОЮ» ТА «ПРИЄДНАТИСЬ ДО ГАРАНТІЙ ГАЛУЗЕВОЇ УГОДИ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА».

 

ПОКИ РОБОТОДАВЕЦЬ НЕ ПРИЄДНАВСЯ ДО ГАРАНТІЙ ПЕВНОЇ УГОДИ ТА НЕ ДОВІВ СВІЙ РОЗРАХУНК ГАРАНТІЙ – З ВАШИМИ ЗАРПЛАТИАМИ ТА ШТАТНИМ РОЗПИСОМ І НАДАЛІ БУДУТЬ ЗНУЩАТИСЬ – у органів влади тільки одна ціль стримати тарифи за рахунок Ваших зарплат, да ще – «чого це у вас мають бути зарплати вище ніж в виконкомі?». Знайомо?

 

Керівники підприємств мають усвідомити, що – якщо в статуті підприємства визначено, що він підписує колективний договір від імені адміністрації – він і є РОБОТОДАВЦЕМ. І повністю несе відповідальність за укладення колдоговору та його виконання, приєднання до тієї чи іншої галузевої угоди.

 

Підприємство (суб’єкт господарювання) – це РОБОТОДАВЕЦЬ – і може бути представлений в угоді виключно відповідною стороною РОБОТОДАВЦІВ. Для цього і були створені організації роботодавців, яким були делеговані відповідні повноваження за спеціальним законом «Про організації роботодавців, їх об’єднання, права та гарантії їх діяльності». (Профспілкова сторона представляє в угодах лише інтереси працівників, тобто громадян, фізичних осіб, а не підприємств,  а міністерства – лише державні підприємства, які перебувають в їх безпосередньому управлінні).

 

Сторона роботодавців та працівників є за законом НЕЗАЛЕЖНИМИ одна від іншої, РОБОТОДАВЦІ в принципі не можуть перебувати в сфері дії (тобто підпорядковуватись або надавати повноваження на представництво інтересів) профспілкової сторони. ЦЕ АБСОЛЮНИЙ НОНСЕНС – хоч є випадки де профспілки все ще питаються нав’язати саме таку позицію.

 

Так в галузі ЖКГ на теперішній час зареєстровані в Мінсоцполітики і діють 3 (три) різних галузевих угоди (26, 7, 57) – які передбачають різний рівень оплати праці – і роботодавець самостійно обирає ту угоду, яка більшим чином підходить його можливостям та виробничим умовам. УГОДИ НЕ Є РЕГУЛЯТОРНИМИ АКТАМИ ТА НЕ ПОШИРЮЮТЬ АВТОМАТИЧНО СВОЮ ДІЮ НА ПІДПРИЄМСТВА ЗА ВИДАМИ ДІЯЛЬНОСТІ.

 

Федерація не є монополістом – підприємства можуть обрати для приєднання і інші галузеві об’єднання роботодавців. Але сплачувати членські внески передбачені законодавством необхідно в будь-якій організації – це навіть визначено положеннями угод (приклад п.8.3 Галузевої угоди №7). Питання лише в тому – що може за це запропонувати вам та чи інша організація роботодавців.

 

Дуже часто приходиться чути, - «навіщо нам приєднуватись -  хто нам дасть такі зарплати? Ми же повністю залежимо від виконкому. Директор на контракті, він ніколи з цим питанням не піде до мера». Любі мої - тут Ви повинні зрозуміти, що ЕКОНОМІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ВІДБУВАЄТЬСЯ НА ПІДСТАВІ ГАЛУЗЕВИХ НОРМ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ ГАРАНТІЙ ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОДАВСТВОМ. Орган влади не може вам враховувати галузеві гарантії «лише чуть-чуть» - або повністю або нічого – бо інакше це вже буде ЕКОНОМІЧНО НЕОБГРУНТОВАНИЙ ТАРИФ.

 

Доки Ви не ДОКУМЕНТАЛЬНО на підставі норм законодавства не підтвердите свої галузеві гарантії – у органів влади НЕ БУДЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЇХ НЕДОТРИМАННЯ.

 

Поточна ситуація із зарплатами в галузі вже все довела – тут слова зайві. Питання лише тільки до якого керівника це «дійде» раніше або пізніше.

 

Отож, тут можете почитати детальніше – та спробуйте розібратися – бо це безпосередньо стосується Ваших зарплат.