ЖКГ:ШТАТНИЙ РОЗПИС
ПРОГРАМА ШТАТНИЙ РОЗПИС ЖКГ
для членів федерації безкоштовно - в межах членських внесків
скачати інструкцію
ПРОГРАМА ФОРМУВАННЯ ШТАТНОГО РОЗПИСУ ПІДПРИЄМСТВА ЖКГ (НОРМАТИВНА ШТАТНА ЧИСЕЛЬНІСТЬ ТА ВИТРАТИ НА ОПЛАТУ ПРАЦІ) ЗГІДНО НОРМ ТА ГАРАНТІЙ ГАЛУЗЕВИХ (МІЖГАЛУЗЕВИХ) УГОД
Основні функції програми
  • Розрахунки витрат на оплату праці на підставі норм будь-якої з Галузевих угод в сфері ЖКГ;
  • Розрахунок нормативної штатної чисельності підприємств ЖКГ та енергетики;
  • Розрахунок галузевих гарантій витрат на оплату праці для забезпечення в тарифах;
  • Розрахунок галузевих гарантій для врахування в контракті керівника;
  • Розрахунок різниці між складовою витрат в тарифах та галузевими гарантіями;
  • Розподіл витрат на оплату праці між видами діяльності, складовими тарифів;
  • Перерахунок штатного розпису залежно від змін в державних та галузевих нормах.
РОЗРАХУНОК ВИТРАТ НА ОПЛАТУ ПРАЦІ
Програма дозволяє здійснити розрахунок основної та додаткової заробітної плати працівників підприємства на підставі норм Галузевих угод та порядків їх застосування. Підприємство вносить данні фактичного штатного розпису та обравши необхідну йому Галузеву угоду отримує розрахунки відповідно до її нормативів. Є можливість порівняти умови оплати праці за різними угодами. Всі штатні розписи зберігаються в програмі за періодами їхньої дії. Розрахунки можуть бути автоматично перераховані відповідно до змін в державних та галузевих нормативах.
РОЗПОДІЛ ВИТРАТ МІЖ СКЛАДОВИМИ ЖК ТАРИФІВ

Програма може розділяти витрати на оплату праці за різними видами діяльності (для багатопрофільних підприємств), виробничими дільницями – відповідно до вимог чинного законодавства та умов галузевих угод. Програма розраховує різницю між галузевими гарантіями та витратами на оплату праці фактично врахованими в тарифах за весь період їхньої дії.

РОЗРАХУНОК НОРМАТИВНОЇ ШТАТНОЇ ЧИСЕЛЬНОСТІ

На підставі технічних характеристик окремих виробничих об’єктів підприємства (котелень, мереж, будинків, територій тощо) програма визначає нормативну штатну чисельність робітничого та керівного персоналу. Програма здійснює розрахунки на підставі норм праці визначених Галузевими угодами, застосування яких є обов’язковим в силу ст. 97 КЗпПУ та ст. 15 Закону України «Про оплату праці».

ГАЛУЗЕВІ ГАРАНТІЇ ОПЛАТИ ПРАЦІ КЕРІВНИКА

Керівники є членами трудового колективу підприємства та на них поширюються мінімальні гарантії з оплати праці Галузевої угоди в сфері дії якої знаходиться підприємство. Програма розраховує гарантії основної та додаткової заробітної плати для забезпечення в контрактах керівників комунальних підприємств, а також різницю з фактичними умовами контрактів за весь період їхньої дії.

ПІДТВЕРДЖЕННЯ РОЗРАХУНКІВ ГАЛУЗЕВИХ ГАРАНТІЙ
Репрезентативне об’єднання організацій роботодавців, яке є підписантом Галузевої угоди, здійснює контроль за дотриманням її норм, координацію та забезпечення виконання роботодавцями (підприємствами), які перебувають в сфері її дії, їх обов’язків за Галузевою угодою на підставі ст. 19 Закону України «Про організації роботодавців, їх об’єднання, права та гарантії їх діяльності». На підставі зазначених законних повноважень сторона роботодавців підтверджує правильність розрахунків обов’язків роботодавця за галузевою угодою відповідно до умов його виробничих процесів (галузеві гарантії) із наданням Висновку в порядку встановленому Галузевою угодою. Галузеві гарантії оплати праці охороняються законодавством та є обов’язковими для забезпечення органами влади при встановленні тарифів, здійсненні державного нагляду тощо.
ВАРТІСТЬ КОРИСТУВАННЯ ПРОГРАМОЮ ЖКГ:ШТАТНИЙ РОЗПИС
Щомісячна абонентська плата - відсутня. Користування програмою тільки для суб'єктів галузевих угод в межах вартості договору на представництво в колективних переговорах на галузевому рівні
В КОРИСТУВАННЯ ПРОГРАМОЮ ВХОДИТЬ:
Консультаційна підтримка он-лайн та по телефону з питань роботи програми, трудового законодавства та законодавства в сфері ЖКГ;
Регулярні оновлення та супровід користувачів програми, індивідуальні налаштування;
Навчання співробітників підприємства з питань роботи з програмою;
Висновки щодо розрахунків галузевих гарантій за запитом (тільки для суб’єктів угод).

ДОДАТКОВІ ОПЛАТИ НЕ ПЕРЕДБАЧАЮТЬСЯ.

ЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?
Замовте зворотній дзвінок, і ми вам
передзвонимо за 1 хвилину.
скачати інструкцію
З питань підключення до програм звертатись за телефонами:
(044) 209-03-93     або на     (095) 508-14-07;     (067) 829-44-42;     (063) 853-96-64
або залишити заявку на сайті Федерації   fru-gkh.com.ua
© 1994 - 2018 ФЕДЕРАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ КОМУНАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ.
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.