Федерація роботодавців ЖКГ України
Приїжджайте до нас
м. Київ, вул. Михайла
Коцюбинського 1, оф. 603
Федерація роботодавців ЖКГ України
Напишіть нам
adamovfrugkh@gmail.com
Федерація роботодавців ЖКГ України
Зателефонуйте нам
044 209 03 93
Членство

Підприємства роботодавці приєднуються до обов'язків за Галузевою угодою через членство в Федерації згідно п. 5 ст. 13 Закону України "Про організації роботодавців, їх обєднання, права та гарантії їх діяльності".

Умови членства:

- Надання повноважень Федерації на ведення колективних переговорів на галузевому рівні соціального діалогу;

- Дотримання зобов’язань Федерації в соціально-трудовій сфері;

- Сплата щомісячних членських внесків в розмірі 0,5% мінімального прожиткового мінімуму для працездатних осіб в розрахунку на одного найманого працівника роботодавця виходячи з середньорічної облікової кількості штатних працівників за данними останньої річної статистичної звітності (1 ПВ).

Оформлення членства: Отримати перелік та зразки документів для оформлення членства можна надіславши запит в довільній формі на електронну адресу Федерації або шляхом заповнення наступної форми:

 

Заповнений роботодавцем пакет документів надсилається рекомендованим листом на адресу Федерації: 01030, м. Київ, вул. М.Коцюбинського, 1 оф.603

Рішення про членство приймається протягом 5 (п'яти) робочих днів з дня надходження коректно оформленого пакету документів. Повідомлення про прийняте рішення надсилається на поштову та електронну адреси підприємства протягом зазначеного строку.

Відомості про членів Федерації вносятся до Єдиного реєстру субєктів соціального діалогу в сфері житлово-комунального господарства (ЄРССД). Підприємства та органи державної влади можуть за запитом отримувати документарне підтвердження того, що підприємство входить до складу сторони роботодавців Галузевої угоди у вигляді Витягу.

Особистий кабінет: Замовити Витяг з ЄРССД, отримати доступ до програми розрахунку галузевих гарантій, сформувати акти звірки тощо, члени Федерації можуть через КАБІНЕТ (потребує код координатору, яки надсилається разом з повідомленням про членство). Поновити код координатору можна шляхом надсилання запиту в довільній формі з електронної поштової скриньки підприємства.